Про нас

НUTSUL TOUR – проект в українських Карпатах, що займається організацією корпоративного та активного відпочинку. Все більше і більше людей обирають для свого відпочинку Карпати.

На нашому сайті, Ви зможете знайти найсвіжіші новинки по відпочинку в Карпатах, в різних куточках Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей, адже ми публікуємо цікаві новинки, події та різну інформацію, підпишись щоб завжди бути в курсі подій.

Легенда Туристична Компанія "HUTSUL TOUR"

 

Зустрічайте - дєдьо бренду - Nazar Tomashevskiy

Ще з давніх давен, коли не було SALOMON гуцули займались трекінгом.

Мистецтво ходити горбами передається у наших краях з покоління у покоління. Діди наші ходили у гори, ми ходимо і діти наші ходити будуть.

Одним із найвідоміших майстрів цієї справи був Довбуш. Всі знають цього хлопака, як карпатського Робін Гуда, який забирав лайки і підписників у багатих і віддавав їх бідним.

Нам вдалось роздобути старі фотографії, де Довбуш у одній руці тримає бартку, а в іншій трекінгову палку.

Цей карпатський трекінгмен мав цілу книжку з унікальними картами маршрутів. Вікіпедія пасе вівці десь збоку в порівнянні з тим куда ведуть тоті дороги.

Відки ми тово знаємо? Усьо просто. Прапрадід нашого #гуцултур був у одному тренінговому загоні разом з Довбушем. Їхня дружба була фист моцною. Разом і в боях були, і хмари розганяли, і на дівки у сусіднє село ходили.

Так, одної файної днини Олекса Довбуш передав тоті карти в руки нашого ідейного зачинателя.

Нині праправнук оберігає цю книгу і черпає відти ідеї нових маршрутів і знаходиться вона у нашому головному офісі. Друга хата після сільскої ради, єк шо шо.

Кожна наша подорож – це ще одна сторінка Великої Карпатської Книги Турів.

Яку ми пишемо разом з вами.

Дивитись наші пропозиції